Kristýna si na Mallorce poradila s Babosovou

Kristýna Plíšková na Mallorce udolala nasazenou Maďarku Timeu Babasovou ve třech setech a připsala si první letošní výhru na trávě. V osmifinále narazí na Italku Schiavoneovou, která si – také ve třech setech – poradila s Bouchardovou.

Kristýna na posledních dvou turnajích nedokázala dotáhnout do vítězného konce zápasy, ve kterých vyhrála první set. Také na trávě na Mallorce získala první sadu a druhou ztratila, ale obrat své soupeřce tentokrát nedovolila. Osmou nasazenou Maďarku Timeu Babosovou porazila 6:2, 3:6, 6:3.

Plíškovou jako už tradičně držel skvělý servis, v zápase nasázela 13 es. „Podání je mou nejsilnější zbraní, takže jsem ráda, že funguje. Obzvlášť na trávě se o něj můžu opřít,“ řekla spokojená Kristýna Plíšková. Hrálo se sice na tři sety, ale byl to fofr. Kristýna jen jednou přišla o svůj servis, což ji stálo druhý set, ale z vítězství se radovala už za necelou hodinu a půl.

Kristýna Plíšková tak přerušila sérii tří porážek, Babosová naopak palda už posedmé v řadě a její poslední vítězství je už dva měsíce staré. Světová hráčka číslo 48 Kristýna Plíšková ve druhém kole narazí na italskou veteránku Francescu Schiavoneovou.Napsat komentář

Your email address will not be published.