Kristýna Plíšková padla s Kontaveitovou

Kristýna Plíšková má za sebou nepovedenou letošní premiéru na trávě. Turnajová osmička na turnaji v nizozemském Hertogenboschi prohrála s Estonkou Anett Kontaveitovou 7:6, 3:6 a 1:6.

Tohle byl pro Kristýnu krutý los a hned v prvním kole. Kontaveitová má v poslední době skvělou formu a potvrdila ji i v dnešním duelu s českou tenistkou. „Zatím jsem se na trávě necítila optimálně ani v tréninku, ale do vrcholu travnaté části sezony je ještě dost času, tak snad se mi podaří forma načasovat,“ zhodnotila Kristýna Plíšková.

Kristýna sice zvládla vyrovnanou první sadu, když uspěla v tiebreaku, v dalším průběhu utkání měla navrch její soupeřka. Kontaveitová skvěle servírovala a Kristýně dělala problémy i svým vynikajícím pohybem.

Plíškovou před zahájením Wimbledonu čekají ještě turnaje ve Španělské Mallorce a v anglickém Eastbourne. Pak už vypukne nejslavnější tenisový turnaj světa – slovutný Wimbledon. „Těším se hodně, na trávě se mi docela daří, ráda bych na své výkony z předešlých let navázala,“ uzavřela Kristýna Plíšková.Napsat komentář

Your email address will not be published.