Škoda neproměněných setbolů, litovala po vyřazení Plíšková

Kristýna Plíšková ve čtvrtfinále antukového turnaje ve Štrasburku proti domácí tenistce Caroline Garciaové neuspěla. Kristýna sice v prvním setu vedla 5:1, vypracovala si šest setbolů, ale žádný z nich nevyužila. Obhájkyni titulu podlehla 6:7, 2:6.

Kristýna ve Francii vyřadila Golubičovou a Puigovou, parádně začala i s nasazenou pětkou Garciaovou. Plíšková získala první čtyři gemy, vedla 5:1, přesto nakonec úvodní sadu ztratila ve zkrácené hře. „První set jsem měla jednoznačně vyhrát, nedokážu si vysvětlit co se stalo, měla jsem tolik šancí,“ litovala Kristýna po utkání.

Ve druhém setu už to bylo jednoznačnější, Garciaová vedla za 19 minut 5:0. Druhý set nakonec získala v poměru 6:2 a postoupila do semifinále. „Druhý set už jsem byla trochu zlomená, nedivte se – po průběhu prvního setu. A Caroline navíc hrála fakt dobře,“ zhodnotila Kristýna.

Plíšková se už zítra přesouvá do Paříže, kde v neděli začíná druhý grandslam této sezony. „Vzhledem k Roland Garros je to možná takhle lepší, alespoň ještě potrénuju a nebudu na začátek grandslamu zničená,“ uzavřela Kristýna Plíšková, která v novém vydání světového žebříčku znovu vylepší své maximum.Napsat komentář

Your email address will not be published.