Plíšková si ve Štrasburku zahraje čtvrtfinále

Kristýna Plíšková prožívá životní antukovou sezonu, což potvrzuje na turnaji WTA International ve Štrasburku. Ve Francii zvládla i druhý zápas, olympijské vítězce Monice Puigové nedala šanci a zvítězila 6:2, 6:3. Ve čtvrtfinále narazí na Magudu Linetteovou, nebo obhájkyni titulu Caroline Garciaovou.

Antuka byla ještě nedávno pro Kristýnu nejneoblíbenějším povrchem, ale letos na oranžové drti válí. V pražské Stromovce si zahrála finále a daří se jí i ve Štrasburku. Po postupu přes deblovou parťačku Viktoriji Golubicovou si dnes porazidla i Portoričankou Monicou Puigovou.

Plíšková dnes odčinila porážku z loňského Australian Open, kdy právě Puigové sice nasázela 31 es (vytvořila nový rekord), ale na postup to nestačilo. Dnešní zápas byl o poznání jednoznačnější. Kriststýna utkání stylově zakončila třináctým esem v zápase a těší se na čtvrtfinále. V něm by měla narazit na domácí tenistku Caroline Garciaovou. „Zítra mám den volna, pokusím se na čtvrtfinále co nejlépe připravit. Letos se na antuce cítím opravdu skvěle,“ hlásí Kristýna.

Pokud Garciaová zápas skutečně zvládne a Linetteovou porazí, Plíšková se může těšit na parádni atmosféru. „Caroline tady obhajuje titul a fanoušci budou určitě na její straně, ale to mi nevadí. Vyhrocené zápasy mám ráda, proto tenis hraju. Na čtvrtfinále se těším a o postup se poperu,“ uzavřela Kristýna Plíšková.Napsat komentář

Your email address will not be published.