Kristýna ve Štrasburku vyřadila deblovou parťačku

Kristýna Plíšková vstoupila vítězně do antukového turnaje ve Štrasburku. V prvním kole vydřela postup přes svou deblovou parťačku Viktoriji Golubičovou. Ve druhém kole česká tenistka vyzve olympijskou vítězku Monicu Puigovou.

Kristýna Plíšková a Viktorija Golubičová hrají bok po boku také ve Strasbourgu, kde startují na šestém společném turnaji ve čtyřhře, ve které už včera pronikly do čtvrtfinále. Ve dvouhře na sebe narazily podruhé v sezoně stejně jako v lednu na Australian Open se z třísetového vítězství radovala Plíšková.

Kristýna na francouzské antuce porazila o půl roku mladší Švýcarku 6:2, 4:6 a 7:5. V rozhodujícím setu sice musela dohánět manko brejku, ztracený servis ze třetho gamu si ale dokázala vzít okamžitě zpátky. Po dvou hodinách a osmi minutách si došla pro postup do osmifinále.

Plíšková si o letošní čtvrté čtvrtfinále v generálce na Roland Garros zahraje s Portoričankou Monicou PUigovou, se kterou jediný vzájemný zápas loni v Melbourne prohrála 7:9 v rozhodující sadě.Napsat komentář

Your email address will not be published.